MSD Egzersiz Bandı

MSD-Band, üstün kalite, düşük toz lateksi dirençli egzersiz bandıdır. Dirençli egzersiz için MSD-Band’ı kullanmak, kaslar üzerinde pozitif veya kullanıma göre negatif kuvvet sağlayarak  hareket aralığını, kas gruplarının güçlenmesini ve birlikte çalışmasını geliştirir. Bantların rengi direnç seviyelerini belirtir ve bandın direnci, kalınlığı ile doğru orantılıdır.

1,5m, 2,5m, 5,5m, 22,5m ve  45,5 metre boyları mevcuttur.

MSD omuz makarası

MSD Omuz makarası omuz hareket aralığını artırmaya yardımcı olan ekonomik, kullanımı kolay bir üründür. Omuz sakatlanmalarının rehabilitasyonu, omuz güçlendirme çalışmaları için kullanıldığı gibi, omuz sakatlanmalarını  engellemek için de kullanılabilir. Kullanımı kolay omuz makarası kapı aralığına monte edilerek kullanılabilir.

MSD Omuz makara, tutacakları, plastik ipi, kapı çapası ve resimli kullanım kılavuzu ile  bir paket halinde gelir.

MSD Bar

MSD Bar, el, kol, omuz ve dirsek dirsek problemlerini  çözmek için ideal bir üründür. Bu etkin ürün el, kol ve omuz sorunlarına odaklanmak için geliştirildi, bu ürün Fleksiyon ve ekstansiyon egzersizleri, adduksiyon ve abdüksiyon egzersizlerine izin verir.

MSD Bar, 3 farklı renk / dirençleri mevcuttur : orta(kırmızı), ağır(yeşil), ekstra ağır(mavi).          Boyut: 31 x 4,5 cm.

4) MSD Digi-Flex

MSD Digi-Flex parmakları güçlendirir, esneklik ve koordinasyon geliştirir. El yaralanmasından sonra rehabilitasyon için kullanılabilir. Beraberinde egzersiz broşürü gönderilir.

Sarı: 0.7 kg

Kırmızı: 1.5 kg

Yeşil: 2.3 kg

Mavi: 3.2 kg

Siyah : 4.1 kg

5)MSD El egzersiz topu

El egzersiz topu , 5 renkten oluşan ilerici bir dizi ile özel olarak formüle edilmiş bir egzersiz düzenidir. Elleri, parmakları, önkollarını güçlendirir ve kasları ayrı ayrı veya birlikte çalışacaktır. Manus Squeeze Topu, rehabilitasyonda olduğu kadar spor egzersizi veya stres giderme için de kullanılabilir. Mevcut renkler / dirençler: sarı, kırmızı(yumuşak), yeşil(orta) , mavi,  siyah(sert).

El egzersiz topu ile:

  • Post-operatif / travma sonrası el ve kolları iyileştirme
  • İnme sonrası el, kol ve omuzlarda fonksiyonu düzeltme
  • artritik parmaklarda, ellerde ve bileklerde ağrı ve sertlik azaltma
  • gergin, ağrılı kasları rahatlatma ve stres azaltma
  • Hamlana el ve kolları güçlendirme egzersiz çalışmaları yapılabilir.

6) MSD Power Web

Power-Web 36cm çapında ve ağırlığı 450gr’dır. Özel tasarımı sayesinde çeşitli egzersizlerin konforlu ve etkili bir şekilde yapılmasını sağlar. Power Web, dayanıklı ve sağlam olması için eklenen özel maddelerle desteklenen yüksek kaliteli kauçuktan üretilmiştir.

6 farklı Direnç/Renk seçeneği vardır.  Ten, Sarı, Kırmızı, Yeşil, Mavi, Siyah

7) El egzersiz hamuru

Theraflex Macun zayıflamış kavramayı egzersiz yoluyla güçlendirir ve rehabilite edici egzersiz veya stres giderme için kullanılır. Kokusuzdur, lekelenmez ve hastanın elinde kalıntı bırakmaz. Theraflex Macun toksik, yağsız, hipo-allerjik ve lateksi içermez. Theraflex Macunu 5 renk / direnç halinde bulunur ve hazır ambalaj halinde gelir.

8) MSD Gym Pilates Topu

Mambo Max AB (Patlamaz) Gym Pilates topu esnekliği, kuvveti, duruşu ve sırt sağlığınızı geliştirir Bu top ile egzersiz yapmak dengenizi ve koordinasyonunuzu geliştirir.

Bu son derece dayanıklı Mambo Max AB Balo, AB Topu, Hızlı Blaster Pompası, Egzersiz Grafiği, Tak ve Çıkar Çıkarıcıyı içeren bir Mambo karton perakende paketinde gelir.

9) MSD Plastik denge tahtası

Mambo Max Denge tahtası, denge eğitimi ve rehabilitasyon egzersizi için etkili bir araçtır. Yuvarlak platform üzerinde durun ve dengelenmeye başlayın. Ayrıca ayak bilekleri ve kalça kaslarınızı güçlendirmek için mükemmel bir araçtır.

10) Hidrolik El Dinamometresi

Portatif taşıma çantası, el ve parmak hareketinin kuvvet ve menzilini değerlendirmek için gerekli tüm araçları içerir.

3 Parçalı Set:

– hidrolik el dinamometresi

– hidrolik tutma çubuğu

– paslanmaz çelik parmak goniometre 15 cm – 5 ° başına 180 °

11) plastik GONIOMETRE

Şeffaf plastik hareket eklem ekseninin ve hareket aralığının gözlemlenmesine izin verir. 360 ° lik yuvarlak merkez ile   ISOM (Uluslararası Standart Ölçümler, STFR) sistemi ile kullanılarak kalibre edilmiş üç ölçek içerir.

15 Cm, 20 cm, 30 cm ölçülerinde 3 farklı boyu vardır.

12) MSD Hot/ Cold Packs.

MSD Sıcak / Soğuk Paketleri, hem sıcakta, hem de soğukta tedavi ederken kullanılabilir. Bu ikili uygulanabilirlik onları sıradan ısıtma pedlerine ve buz paketlerine güçlü bir alternatif yapar. Çok yönlü, tekrar kullanılabilir paketler sıcak ve soğuk tedaviyi etkin ve ekonomik bir şekilde sağlar. MSD Sıcak / Soğuk Paketinin kullanımı sınırsızdır ve malzemesi toksik değildir. 20 ° C’nin altında donduktan sonra bile yumuşak kalır. MSD Hot/Cold Pack, herhangi bir açı ile eğilebilir, böylece eklemlerde ve kaslarda maksimum kapsama alanı sağlar.

Tüm Sıcak / Soğuk Paketler mikrodalgada ısıtılabilir ve dondurucuda dondurulabilir. Sıcaklık yaklaşık 30 dakika tutar.