Hakkımızda
METAFİZ Fizik Tedavi & Rehabilitasyon

Türkiye’de Fizik tedavi ve rehabilitasyon ekipmanları sektöründe yüksek kaliteli hizmet için yola çıkmış ve kendisine vizyon olarak “Fizik tedavi ve rehabilitasyon sektöründe ilk akla gelen işletme olmayı ” hedeflemiştir.

Metafiz Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Ekipmanları A.Ş’nin temel özelliklerinden biri ürün yelpazesinde bulunan ürünlerin kalitesi kadar müşterilerinin ihtiyaçlarına da son derece önem vermesi ve özenle yaklaşmasıdır.

Öte taraftan müşterilerinin ihtiyaçlarını bir an önce sağlamak, süratle ve zamanında teslim etmek; bu konuda bize duyulan güveni boşa çıkartmamak yine vazgeçilmez ilkelerimiz arasındadır. Metafiz Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Ekipmanları A.Ş. kalite ve müşteri memnuniyeti esaslı, kurumsal bir ticaret ve hizmet anlayışını benimsemiştir.

Bu anlayış, kaliteyi sadece satışta değil,servis ve hizmet süreçlerini de içine alan bütün kurumsal boyutlarda gerçekleştirmeyi hedeflemektedir. Bunu sağlamak için her çalışanımız, işini sahiplenmek , sorumluluk almak, inisiyatif kullanmak, alanında gerekli bütün bilgi ve becerilere sahip olmak zorundadır.

Kalite ve hizmet kadar önemli bir değer,onu uygun bir maliyet ve fiyatla sunmaktır. Bu kendimizden çok müşterilerimiz için duyduğumuz bir sorumluluk duygusudur. Açıklık, Şeffaflık ve Dürüstlük müşterilerimizin bize duydukları güveni doğuran en temel özelliklerimizdir. Tüm iş ve hizmetlerimizde bunu korumak gerektiğinin bilincindeyiz ...

METAFİZ
MİSYONUMUZ

- Hizmet kalitemizi sürekli geliştirerek müşteri talep ve beklentilerini en üst seviyede karşılamak
- Güçlü bir iletişim ile müşterilerimiz ile aramızda duygusal bir bağ yaratmak ve müşteri sadakatini sağlamak

METAFİZ
VİZYONUMUZ

- Firmamızın ulusal pazarda etkinliğini ve verimliliğini arttırmak amacıyla kendi uzmanlık alanımız olan Fizik tedavi ve rehabilitasyon sektöründe sektörün öncülüğünü yapan ve Türkiye´nin güvenilir ve saygın kuruluşu olmak.
- Fizik tedavi ve rehabilitasyon sektöründe ilk akla gelen firma olmak

METAFİZ
STRATEJİMİZ

Müşterilerimize karşı her zaman “şeffaf” ve “sorumlu” bir yaklaşımla, ihtiyaçlarına uygun ürünler sunarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmek ve sürdürülebilir büyüme sağlamak.

MARKALARIMIZ